Bezzera DUO MN

Bezzera DUO MN

Bezzera DUO MN od této spolehlivé značky Bezzera je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Bezzera DUO MN ve výhodné slevě 66900.00 Kč

66900.00 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tento kávovar od firmy Bezzera je malý zázrak na poli domácích a poloprofesionálních kávovarů s hlavou E61 a dřevěnými doplňky.

Vyznačuje se systémem dvou bojlerů. Každý bojler může být ovládán zvlášť a měnit tak jejich teplota.

První bojler je na páru, má objem 1 litr. Druhý je na přípravu kávy o objemu 0,45 litrů. Teplota na hlavě kávovaru je stejná jako jako v kávovém bojleru, tudíž je schopen držet stálou teplotu i při větší produkci kávy a při spuštění je velice rychle nahřátý.

Kávovar je poháněn rotačním čerpadlem. Vodu je možno čerpat z nádržky, která má objem 4 litry nebo napojit kávovar přímo na vodovodní řad.

Na digitálním dotykovém displeji si můžete nastavit teplotu, pre-infuzi, automatické zapínání a vypínání kávovaru nebo automatický čisticí cyklus.

Parní tryska je odizolovaná, tudíž se nemusíte bát popálení.

 

Specifikace

Bojler - typ Duální
Kávový bojler objem 0,45 L
Parní bojler objem 1 L
Rozměry (výška x šířka x hloubka) 600 x 550 x 400 mm
Regulace teploty PID ANO
Hmotnost 33 kg
Vodní nádržka objem 4 L
Čerpadlo Rotační
Displej ANO

 

Další vlastnosti: . . . . .

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
7026
produktů
846
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz