Destilérka Svach (Svachovka) Svach’s Old Well whisky Mizunara Oak Single Cask 54

Destilérka Svach (Svachovka) Svach’s Old Well whisky Mizunara Oak Single Cask 54,8% 0,5l

Destilérka Svach (Svachovka) Svach’s Old Well whisky Mizunara Oak Single Cask 54,8% 0,5l s pečetí kvality od Destilérka Svach (Svachovka) je k dostání za výborné peníze. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Destilérka Svach (Svachovka) Svach’s Old Well whisky Mizunara Oak Single Cask 54,8% 0,5l výhodně za skvělou cenu 3499 Kč

3499 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Svach’s Old Well whisky Mizunara Oak Single Cask 54,8%

Mizunara sud je unikátní tím, že dřevo z kterého je vyroben, není vhodné na výrobu sudů kvůli jeho poréznosti, sukovitosti a tím hrozícímu možnému protečení. Jeho chuťové vlastnosti jsou natolik zajímavé, že poptávka po těchto sudech silně převyšuje nabídku. Sud z Mizunary lze koupit takřka jen na aukcích. Každý rok je na prodej v Evropě tolik sudů, jako je na prstech jedné ruky.

Destilérka Svach jeden takový sud ukořištila.Neodradila je extrémně vysoká cena, která se samozřejmě musela promítnout i do konečné ceny whisky.  A vy teď máte možnost ochutnat první plody jejich společné práce. Jde o první Mizunara whisky, která byla v ČR kdy vyrobena.

Pro Mizunaru je typická vůně a chuť po exotickém ovoci, banánu, mangu, santalovém dřevu, kokosu, nebo orientálním koření.

Další vlastnosti: Obsah alkoholu (%) 54,8. Obsah balení (l) 0,5. Region Jihočeský kraj.  . . . .

Název:
Destilérka Svach (Svachovka) Svach’s Old Well whisky Mizunara Oak Single Cask 54,8% 0,5l
SKU:
3231

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
5782
produktů
790
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz