Dokonalakava.cz Kurz Dokonalé espresso a cappuccino na domácím kávovaru Termíny: 8.10.2022 Praha

Dokonalakava.cz Kurz Dokonalé espresso a cappuccino na domácím kávovaru Termíny: 8.10.2022 Praha

Dokonalakava.cz Kurz Dokonalé espresso a cappuccino na domácím kávovaru Termíny: 8.10.2022 Praha od spolehlivého výrobce Dokonalakava.cz - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Dokonalakava.cz Kurz Dokonalé espresso a cappuccino na domácím kávovaru Termíny: 8.10.2022 Praha - nakoupíte u nás nyní za 3490.00 Kč

3490.00 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ovládněte svůj domácí kávovar a naučte se na něm dokonalé espresso a cappuccino. Během 6 hodin se naučíte vše potřebné tak, aby vaše káva chutnala jako v těch nejlepších kavárnách.

Přijďte za námi strávit příjemný víkendový den a přitom se naučíte dokonalou kávu.

 Na co se můžete těšit

 • 6 hodin plných informací o přípravě espressa a cappuccina na domácím kávovaru
 • Spoustu praktických ukázek, sami si vše vyzkoušíte na různých kávovarech, například Lelit Bianca, Ascaso Steel, Ascaso Dream
 • Výuková skripta
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Kurzu se účastní maximálně 10 Vašich kolegů

Vždy vám pošleme elektronický dárkový poukaz, můžete si však vybrat, jestli termín obdarovanému zvolíte, nebo necháte výběr na něm. Klikněte na zvolte variantu a vyberte si z nabídky. 

Jak kurz probíhá

V první třetině se naučíte připravit si správně espresso, řekneme si jaká síla pěchování je správně a také  si vyzkoušíte přípravu nápojů. 

Ve druhé části vám prozradíme, co vše ovlivňuje chuť kávy, co je čerstvost, jak čistit kávovar a mlýnek, a hlavně vám ukážeme největší tajemství. Nastavení mlýnku.

A poslední třetina je nejvíce zábavná, sami budete šlehat mléko. Společně si pak ukážeme, jak se dělá srdíčko do cappuccina a ti nejlepší z vás ho také nakreslí.

 Co si tedy odnesete a naučíte se

 • připravit espresso
 • nastavit mlýnek
 • názorné ukázky podextrahované, přeextrahované a správně připravené kávy
 • Poznáte práci na různých domácích kávovarech
 • ochutnáte rozdíl mezi čerstvou a starou kávou
 • Techniku šlehání a nalévání mléka do cappuccina - nejde o latté art, i baristé se musí nejdřív správně naučit našlehat mléko bez bublin

Kurzy v Brně  začínají od 10:00 a končí cca v 17:00 v sídle DokonalaKava.cz na Táborské 149, 615 00 Brno.

Kurzy v Praze začínají v sobotu od 10:00 a končí cca v 17:00, v neděli pak od 10:00 a konec cca v 17:00 v Cafe Martin na ulici Sokolovská v Karlíně.

Honza Bohatý má mnoho let zkušeností jak s přípravou kávových nápojů, tak i školením, ale především pražením. Praží naši kávu Dopraženo! Má tak komplexní pohled na kávu a svým osobním přístupem a vyprávěním dokáže každého vtáhnout do světa kávy a zamilovat se do ní. 6 hodin vám uteče jak nic.

Honza Houdek, majitel DokonalaKava.cz, odborník nejen na e-shop, ale také vás provede světem kávovarů a kávy. Více než 6 let řídí strategii firmy, jezdí po plantážích, zkouší různé kávy a podílí se na vývoji nových káv a jejich zařazování do sortimentu.

Lelit Bianca je asi nejlepší domácí kávovar v současnosti na domácí přípravu espressa a cappuccina. Rotační čerpadlo, které zajistí tlak 9 barů, nastavitelný tlak pomocí "pádla" připojení na řád a odpad. Zkrátka top, na který se můžete v Brně těšit.

Ascaso Steel je španělský kávovar, který díky speciální technologii zvládne také 9 barů. Originální design, který udělá vaši kuchyň jedinečnou. Budete s ním pracovat na kurzu v Praze i v Brně.

 ZA KAŽDÝM Z NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ SE ODEHRÁVÁ JINÝ KÁVOVÝ PŘÍBĚH

 

 Pořadatelem a prodejcem kurzu je Dokonalakava.cz s.r.o.

 

Další vlastnosti: Termíny 8.10.2022 Praha. Místo kurzu Praha, Brno. Storno podmínky Při stornování školení v posledním týdnu před školením (1. - 7. den před školením), případně pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Pokud budete mít zájem o jiný termín v době 7 a méně dní před kurzem, lze jej změnit za 1 000 Kč. Platnost poukazu 12 měsíců. Obtížnost začátečník. Obtížnost pokročilý. Obtížnost profesionál

Název:
Dokonalakava.cz Kurz Dokonalé espresso a cappuccino na domácím kávovaru Termíny: 8.10.2022 Praha
SKU:
64_8_1

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
7026
produktů
846
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz