Eureka Mignon Single Dose

Eureka Mignon Single Dose, Black & Oak

Eureka Mignon Single Dose, Black & Oak od známé kvalitní značky Eureka . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Eureka Mignon Single Dose, Black & Oak momentálně v akci za 17900.00 Kč

17900.00 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Mlýnek od italské značky Eureka je ojedinělý možností tzv. single dose. Tedy mletí po jednotlivých dávkách, nezůstane vám mezi mlecími kameny žádná přebytečná káva z předchozí dávky. Pokud hodně zkoušíte různé kávy, jde o skvělou volbu.

S ohledem na funkčnost mlýnek nemá časovač. Postupujete tak, že si nejdříve odvážíte do nádobky kávu (je součástí balení) a následně nasypete do násypky. Pustíte manuální mletí, a vymelete veškerou kávu. Pak profouknete díky speciální násypce kávu z mlecích kamenů.

S mlýnkem Eureka Mignon Single Dose umelete jeden druh kávy a poté můžete zkusit zase jinou, extrémně nízká retence zajistí, že nemusíte promlít větší množství kávy při změně nebo po delším odstavení, třeba po ránu.

Jedná se samozřejmě o tzv. fresh mlýnek s přímým mletím. Hrubost mletí se nastavuje plynule/bezkrokově, tzv. stepless systém - bezkrokový (mikrometrický) systém regulace hrubosti mletí je patentovaný výrobcem Eureka. Jedná se o systém, kdy je hrubost regulována spodním kamenem. Po údržbě a čištění je tedy zachován nastavený stupeň hrubosti mletí.

Díky technologii ACE (Anti-Clumps and Electrostaticity) nebudete mít pomletou kávu okolo mlýnku, protože dochází k zabránění projevům elektrostatiky.

Oproti běžným mlýnkům jsou mlýnky této řady velmi tiché.

Mlýnek má ocelové ploché kameny s velikostí 65mm. 

Hlavní přednosti:
  • ELR System (Extremely Low Retention) - ideální náklon komory (15°) se správným technickým řešením zajišťuje retenci, která se velmi blíží nule
  • Single Dose Hopper - jednodávkový násypník na zrnkovou kávu o kapacitě 45 g, který disponuje natáčecím kovovým štítem, ideálně zabraňuje "pop-corn" efektu (poskakování zrn v násypníku)
  • Dosing Cup - součástí balení je také dávkovací nerezový kelímek (45g), který je ideální pro přesun mleté kávy do páky
  • Mignon Blow Up Cleaning - díky speciálnímu systému Blow Up ("profouknutí") můžete připravovat další porci kávy s čistou mlecí komorou (bez zbytkové kávy)
  • Diamond Inside - kombinace motoru a mlecích kamenů řady Diamond Inside, průměr kamenů 65 mm, je zajištěna vysoká produktivita 2,3 - 3,3 g/s
  • Silent Technology - exkluzivní řešení proti vibracím zajišťuje velmi tichý chod mlýnku (rozdíl až 20 dB oproti běžným mlýnkům)
  • High Speed Maintenance - velmi jednoduché a rychlé čištění, uložení kamenů je navrženo tak, aby co nejvíce usnadnilo údržbu a čištění
  • ACE System (Anti-Clumps and Electrostaticity) - tento systém brání projevům hrudkovatění a působení elektrostatiky
  • Bezkrokový systém regulace mletí - bezkrokový (mikrometrický) systém regulace hrubosti mletí (patent EUREKA)
  • Dřevěné doplňky - součástí balení jsou také designové dřevěné doplňky v dubovém provedení

 

Technické parametry

Značka Eureka
Šířka 128 mm
Výška 321 mm
Hloubka 260 mm
Hmotnost 7,2 kg
Kapacita násypníku 45 g
Příkon 320 W
Otáček za minutu 1 650
Průměr mlecích kamenů 65 mm
Dávkování manuální
Produkce 2,3 - 3,3 g/s

 

 
 

 

Další vlastnosti: . . . . .

Název:
Eureka Mignon Single Dose, Black & Oak
Výrobce:
SKU:
EMSDBO

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
7014
produktů
845
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz