Kávovar Ascaso Barista T one jednoskupinový Provedení: Černá a dřevo

Kávovar Ascaso Barista T one jednoskupinový Provedení: Černá a dřevo

Kávovar Ascaso Barista T one jednoskupinový Provedení: Černá a dřevo od společnosti se zárukou kvality Ascaso je právě teď za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Kávovar Ascaso Barista T one jednoskupinový Provedení: Černá a dřevo - nyní pořídíte za super cenu 135000.00 Kč

135000.00 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Profesionální kávovar od značky Ascaso se vyznačuje designovými prvky. Černá nebo bílá barva kávovaru v kombinaci s dřevěnými doplňky jistě zapůsobí na vaše hosty. Máte-li zájem si kávovar vyzkoušet, kontaktujte nás. Hlavní výhodou tohoto kávovaru je nastavitelná teplota vody na hlavě kávovaru.

Design

Jestli je něco, co se tomuto kávovaru nedá upřít, tak pak je to nádherný design. Černá a bílá barva v kombinaci s dřevěnými doplňky působí luxusním dojmem, přitom kávovar nepatří mezi nejdražší. 

Správné nastavení extrakce můžete sledovat díky diodovému osvícení pracovní desky.

 

Technologie

 Kávovary Ascaso mají jednu obrovskou přednost. Většina dílů je vyráběna z kvalitní nerezové oceli, tím dochází také k úspoře energie v rozmezí 30 až 40%. Ostatní kávovary totiž využívají měděných materiálů.

Ty se sice poměrně rychle zahřejí, ale zároveň také rychle ochladí. Oproti tomu nerezové materiály se sice déle nahřívají, ale jejich teplota je pak stabilní. 

Navíc oproti mědi nepodléhá nerezová ocel tolik mechanickému poškození. Měď je totiž měkká. 

 

 Robustní hlava kávovaru s rozměrem E61, pěchovadlo můžete použít standardní o rozměru 58mm. Páka ke kávovaru má ergonimický tvar, díky tomuto provedení vám nebude páka v ruce klouzat a budete mít při uchopení páky přijemný pocit. Součástí kávovaru jsou 3 páky.
 
Ke kávovaru patří samozřejmě profesionální sítka (filtry) na jednu dávku kávy, na dvě dávky kávu a také slepá miska pro čištění kávovaru. Vše je vyrobeno z nerezové oceli AISI 304 za pomoci nejmodernějších technologií. Jedná se o tzv. precizní sítka.
 
Precizní je také provedení sprchových sítek na hlavě kávovaru. Opět byla použita nerezová ocel AISI304 bez svárů, které by mohly zkrátit životnost. 
 
Kávovar Ascaso barista má programy na nastavení délky extrakce. Na každou hlavu lze nastavit dle potřeby různé programy. Také si můžete nastavit funkci samočištění. 
Celonerezové provedení mají také topné prvky. Všechny prvky jsou ve vysoké kvalitě vyráběné společností Incoloy® 800
 
Nastavitelná poloha noh na kávovaru vám umožní individuální nastavení a vyrovná nerovnosti. 
 
  
Technické parametry
     
hloubka/výška/šířka (mm)   440x450x540  
Elektrické napájení 220 V   1800W 50-60 Hz  
Váha (kg)   40  
Kapacita bojleru (L)   6  
Počet trysek na páru/vodu   1/1  
Polohovatelnost noh   Ano  
Měřič tlaku   Ano  
Rotační čerpadlo   Ano  
Sítka na jednu/dvě dávky a slepá   1/1/1  
Odtokový ventil   Ano  
Presostat   Ano  
Vypouštěcí/pojistný ventil   Ano  
Nastavitelnost množství vody   Ano  
Osvícení pracovní desky   Ano  

 

 
 
 

 

Další vlastnosti: Provedení Černá a dřevo. délka/výška/šířka (mm) 440x450540. Elektrické napájení 220 V 3500W 50-60 Hz. Váha (kg) 40. Kapacita bojleru (L) 6. Počet trysek na páru/vodu 2/1. Polohovatelnost noh Ano

Název:
Kávovar Ascaso Barista T one jednoskupinový Provedení: Černá a dřevo
Výrobce:
SKU:
1773_ERN

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
6344
produktů
814
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz