Palírna Radlík Radlík Malinovice (kvasná) 45% 0

Palírna Radlík Radlík Malinovice (kvasná) 45% 0,5l

Palírna Radlík Radlík Malinovice (kvasná) 45% 0,5l od známého dodavatele Palírna Radlík je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Palírna Radlík Radlík Malinovice (kvasná) 45% 0,5l právě nyní za 1490 Kč

1490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pravá kvasná Malinovice 45%

Co odlišuje tento destilát od jiných malinových pálenek? Úplně všechno!

Většina ostatních malinových pálenek v naší nabídce i na trhu jsou tzv. průtahové destiláty. Proces jejich výroby je snazší: ve velejemném lihů necháte macerovat maliny. Výsledný macerát vydestilujete a je to! Má to samé výhody. Je to levnější (stačí Vám někdy pouze 1/5 malin oproti kvasnému destilátu). Je to snažší (vlastně jen vykoupete maliny v lihu a destilujete).

Má to však jednu zásadní nevýhodu. Chuť. Destilát čistě z ovoce je vždycky úplně jiná liga. Pro malinu to platí dvojnásob. Jednoduše kvasná malinovice, je kvasná malinovice.

Kdo jednou ochutná tu pravou, nebude chtít jinak.

Pravá Malinovice z kvasu 

Pro začátek je potřeba sehnat kvalitní zralé maliny. Bez nich by dobrý kvas nikdy nevznikl. A je jich potřeba sehnat hodně. V jednom panáku totiž najdete téměř kilo malin. Jedna 0,5l lahev = 9 kg malin... Podaří-li se sehnat maliny, jde se kvasit.

Samotné založení kvasu z malin není velký problém. Péče o něj to je jiný příběh. Malinový kvas je totiž jeden z vůbec nejnáchylnějších na plísně a jiné neduhy. I proto se do něj téměř nikdo nepouští. Když se to nepovede, můžete kvas vylít. Takové riziko podstoupí jen mistr oboru (navíc s duší dobrodruha). Takových moc není.

Ukořistili jsme 120 lahví pravé kvasné malinovice. Jednu už jsem otevřel. Několik si necháváme. 110 pustíme se slzou v oku k vám.

Další vlastnosti: Obsah alkoholu (%) 45. Obsah balení (l) 0,5. . . . .

Název:
Palírna Radlík Radlík Malinovice (kvasná) 45% 0,5l
SKU:
8595625100317

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
5771
produktů
789
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz