Pinot Noir výběr z hroznů 2018 - Nechory

Pinot Noir výběr z hroznů 2018 - Nechory

Pinot Noir výběr z hroznů 2018 - Nechory od dodavatele se skvělou pověstí Vinařství Čapka lze u nás nakoupit za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Pinot Noir výběr z hroznů 2018 - Nechory - cena 524 Kč

524 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Hrozny pro výrobu tohoto výjimečného vína byly vypěstovány na viniční trati Židlíky u Nechor. Mírný svah orientovaný na východ ovlivňuje zraní hroznů, které je o něco delší než na jiných tratích. Díky tomu mají červená vína z této trati velmi ovocný a mnohovrstevnatý aromatický profil. Kombinace sprašovitého podloží a těžších půd pak dávají vínům mohutnost a plnost. V kombinaci s velmi nízkým zatížením keře (cca 1 kg hroznů na keř), selekcí jednotlivých keřů z dané vinice a precizně provedenými zelenými pracemi jsme docílili dokonale vyzrálého hroznu. Fermentace probíhala v otevřených kádích a následně víno po dobu 28 měsíců zrálo ve francouzských dubových sudech typu barrique. Jakostní víno s přívlastkem.

Objem: 0.75
Odrůda: Pinot noir
Region: Morava
Země: Česká republika
Ročník: 

Název:
Pinot Noir výběr z hroznů 2018 - Nechory
SKU:
32344

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
7026
produktů
846
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz