Poukaz na prohlídku společnosti BOHEMIA SEKT pro jednu osobu včetně degustace

Poukaz na prohlídku společnosti BOHEMIA SEKT pro jednu osobu včetně degustace "PRESTIGE"

Poukaz na prohlídku společnosti BOHEMIA SEKT pro jednu osobu včetně degustace "PRESTIGE" od společnosti s dlouholetou tradicí  je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Poukaz na prohlídku společnosti BOHEMIA SEKT pro jednu osobu včetně degustace "PRESTIGE" aktuálně zrovna za 1290 Kč

1290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Poodhalte tajemství výroby nejznámějších českých sektů. Dostanete se přímo do středu dění a budete moci na vlastní oči sledovat, jak "Bohemka" vzniká. Poukaz pro 1 osobu, zahrnuje vstupné na prohlídku, degustaci 6 vzorků sektu zrajících tradiční metodou, láhev Bohemia Sekt Prestige 36 s vlastnoručním podpisem našeho sklepmistra a Certifikát znalce sektů Délka: přibližně 2,5 hodiny Prohlídka v českém jazyce. Vytištěný poukaz pošleme s objednaným zbožím nebo samostatně. Platnost poukazu je 1 rok.

Název:
Poukaz na prohlídku společnosti BOHEMIA SEKT pro jednu osobu včetně degustace "PRESTIGE"
Výrobce:
SKU:
1759

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
5798
produktů
790
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz