Ullersdorf - likérka a destilerie Ullersdorf Jesenický likér Lautner 35% 0

Ullersdorf - likérka a destilerie Ullersdorf Jesenický likér Lautner 35% 0,5l

Ullersdorf - likérka a destilerie Ullersdorf Jesenický likér Lautner 35% 0,5l od dodavatele se skvělou pověstí Ullersdorf - likérka a destilerie je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Ullersdorf - likérka a destilerie Ullersdorf Jesenický likér Lautner 35% 0,5l - cena 339 Kč

339 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ullersdorf Jesenický likér Lautner 35%

Lautner je mírně sladký, 35 % silný likér s peprmintovým aroma. Připravený je z deseti druhů bylin a koření. Typický žaludeční nápoj inspirovaný slavným francouzským likérem Chartreuse. Na rozdíl od originálu však není vyráběn teplou cestou (tedy destilací), ale studenou tradiční cestou. Chuť bylin proto přítomna v nezměněné surovější a bohatší podobě. Likér je pojmenován na počest šumperského děkana P. Christopha Lautnera, který byl odpůrcem čarodějnických procesů.

Christoph Alois Lautner byů milovník vědy a hry na housle. Dvanáct let šumperským děkanem. Od počátku vystupoval proti praktikám inkvizičního tribunálu na Losinském panství a v Šumperku. Nakonec byl sám neprávem zatčen, vyslýchán opakovaně na právu útrpném a dlouhodobě vězněn na Mírově a v Mohelnici. Byl upálen po odsvěcení v Mohelnici dne 18.září 1685.

Další vlastnosti: Obsah alkoholu (%) 35. Obsah balení (l) 0,5. Region Olomoucký kraj.  . . . .

Název:
Ullersdorf - likérka a destilerie Ullersdorf Jesenický likér Lautner 35% 0,5l
SKU:
1580

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
5782
produktů
790
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz