Umění kávy Kurz Chutě a vůně kávy Termín: Dárkový poukaz

Umění kávy Kurz Chutě a vůně kávy Termín: Dárkový poukaz

Umění kávy Kurz Chutě a vůně kávy Termín: Dárkový poukaz od společnosti se zárukou kvality Umění kávy je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Umění kávy Kurz Chutě a vůně kávy Termín: Dárkový poukaz ve slevě pouze nyní za 4500.00 Kč

4500.00 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

6 hodinový kurz, kde se dozvíte vše o chutích a vůních kávy

 • 6 hodinový praktický kurz 
 • Výuku profesionálním baristou Richardem Stehlíkem, majitelem značky Dopraženo! 
 • Veškeré suroviny potřebné při praktické části 
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Maximální kapacita je 10 osob na jeden kurz

Vždy vám domů pošleme dárkový poukaz, můžete si však vybrat, jestli termín obdarovanému zvolíte, nebo necháte výběr na něm. Klikněte na zvolte variantu a vyberte si z nabídky. 

Tento kurz je určen pro všechny, kdo chtějí objevit nový rozměr chutí a vůní ukrytých v kávě. 

Poznali jste krásu extrakce, otevřely se vám nové obzory a chcete je posunout ještě o kousek dál? Rádi experimentujete a nebojíte se nacházet nečekané souvislosti? Pak se neváhejte přidat. 

Káva obsahuje až osm set aromatických složek, což ji bez nadsázky činí z pohledu senzoriky chuťově nejbohatším nápojem.

Ačkoli prostými smysly nedokážeme rozlišit všechny nuance, můžeme se postupně učit vnímat mnohem širší škálu aromat a chutí, než na které jsme běžně zvyklí. Rozpoznání smyslově bohatého potenciálu kávy povýší požitek z její konzumace o několik úrovní a rozšíří ho o zajímavé perspektivy. 

 Během kurzu se v praxi naučíme, jak rozeznávat, určovat a hodnotit: 

 • spektrum chutí přesahujících tradiční hodnocení kyselá-hořká
 • ovocné, květinové, bylinné a zemité vůně včetně možných vad ve vůních
 • tělo (strukturu a intenzitu) kávy

 Zaměříme se na smyslové vnímání a vědomé hodnocení chuťových a aromatických složek kávy podle:

 • způsobu zpracování zrn 
 • stylů pražení kávy 
 • teploty a výběru vody 
 • namletí kávy a extrakce 

Při řízených degustacích budeme podle dílčích témat kombinovat techniky přípravy kávy jako je cupping i espresso. Průběžně budeme pracovat se specializovanými materiály a pomůckami. 

Na závěr proběhne praktická zkouška senzoriky odměněná certifikátem.

Kurzy se pořádají pouze v Brně  začínají od 10:00 a končí cca v 16:30 v sídle DokonalaKava.cz na Táborské 149, 615 00 Brno.

 

Kurzem vás provede profesionální barista Richard Stehlík, spolumajitel značky Dopraženo! Jeho kurzy prošlo za dva roky více než 1500 nadšenců do kávy. Zaškoluje baristy a obsluhu v kavárnách, restauracích, pořádá workshopy a vyvíjí vlastní směsi kávy. 

Od roku 2000 se pohybuje v gastronomii.  Káva ho provází celou jeho profesionální dráhou. Nejvíce zkušeností získal jako majitel a manažer kavárny Savoy v Brně, kde byl zodpovědný za zaškolení baristů, výběr kávy a sestavení kávového lístku. 

 

Pořadatelem a prodejcem kurzu je Richard Stehlík IČ: 62141830, Dolní 425, 67182 Dobšice. Není plátce DPH.

 

 

Další vlastnosti: Termín Dárkový poukaz. Místo kurzu 14 dní před kurzem zašleme účastníkovi pozvánku s místem a dalšími podrobnostmi. Storno podmínky Pokud písemně (emailem) stornujete školení týden a více před termínem (nejpozději 8. den před školením).Při stornování školení v posledním týdnu před školením (1. - 7. den před školením), případně pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Pokud budete mít zájem o jiný termín v době 7 a méně dní před kurzem, lze jej změnit za 1 000 Kč. Platnost poukazu 12 měsíců. Obtížnost začátečník. Obtížnost pokročilý. Obtížnost profesionál

Název:
Umění kávy Kurz Chutě a vůně kávy Termín: Dárkový poukaz
Výrobce:
SKU:
5378_D

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
5771
produktů
789
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz