Zázračná! Zázračná Osmička balení 8 x 250 ml

Zázračná! Zázračná Osmička balení 8 x 250 ml

Zázračná! Zázračná Osmička balení 8 x 250 ml od známého dodavatele Zázračná! lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Zázračná! Zázračná Osmička balení 8 x 250 ml k sehnání zrovna v akci za 600 Kč

600 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zázračná osmička balení 8 x 250 ml

Kvalitní kombinace přírodního kofeinu z matchi a guarany, mct olej jako chytré palivo a pět vybraných nootropik. Vylepšená verze 2.0 je tady - hackněte se.

Osmička obsahuje kofein (jen ten přírodní), který funguje v synergii s dalšími látkami (jako třeba L-theanin v případě čaje - a Osmičky) úplně jinak, než syntetický kofein v běžných energeťácích.

Klasické energeťáky frčí hlavně na kombinaci syntetického kofeinu a cukru. Cukr nemá Osmička žádný! Energii bere z MCT oleje, který nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Celý efekt Osmičky je tím pádem dost odlišný od energeťáku, kde jste sice hodinu nakoplí, ale pak se cítíte hůř, než předtím. 

Jak Osmička funguje?

Osmička obsahuje velkou dávku přírodního kofeinu z guarany a Matchi = plno energie. V plechovce je 121 mg přírodního kofeinu - pro porovnání, v klasickém energeťáku najdete 80 mg syntetického kofeinu. Aby ale kofein fungoval jak má, potřebuje palivo. Běžně tím palivem bývá cukr, tuto je chytré palivo v podobě MCT oleje (na plechovku připadá 4800 mg stoprocentního C8), které dodá energii podobně rychle, jako klasický cukr, bez vedlejších efektů "crashe" za hodinu poté...

Důležitou složkou je relaxant L-theanin přirozeně obsažený v zeleném čaji Matcha, aby to mělo grády, je jej celkem 239 mg. Ten všechnu energii, kterou kofein s MCT olejem vytvoří rozloží do delšího časového úseku.

Díky tomu nemáte na začátku obrovský kick a za hodinu ještě méně energie, než kdy předtím, ale naopak jste soustředění a fresh ještě dlouho po tom, co jste si Osmičku dali. To všechno doplňuje citikolin, který pohání mozek k lepším výkonům a podporuje kreativitu a L-tyrosin, který zase pomáhá zvládat stres a udržuje tělo v pohodovém, klidovém stavu.

 

Další vlastnosti: Obsah 8 x 250 ml. . . . . .

Název:
Zázračná! Zázračná Osmička balení 8 x 250 ml
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
2770

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Francie-Víno-Delikatesy.cz najdete výborné delikatesy a vína nejen z Francie. Přesvěčte se sami a ochutnejte nejlepší červená vína a bílá vína od prověřených francouzských vinařů. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vín, sýrů, oliv, salámů a dalších pochutin. Nákupem online získáte spoustu výhod od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Francie-Víno-Delikatesy.cz pro vás aktualizujeme ta nejoblíbenější vína a dobroty k zakousnutí.
Vybírejte z nabídky
5771
produktů
789
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Francie-Víno-Delikatesy.cz